طلاق به علت نازایی زن از جمله موضوعاتی است که هنوز در پرونده‌های طلاق شاهد آن هستیم. با این که علم پزشکی در زمینه ناباروری پیشرفت‌های زیادی کرده و زوج‌های زیادی با روش‌های نوین به فرزند خود رسیده‌اند، اما عده‌ای نیز پس از تلاش‌های درمانی به نقطه‌ای می‌رسند که باید درباره زندگی مشترک بدون فرزند یا جدایی تصمیم بگیرند. این تصمیم برای خانواده‌هایی که مشکل نازایی برای زن وجود داشته و زوج‌هایی که مردان دارای مشکلات ناباروری هستند متفاوت می‌شود. در این مقاله به تصمیم طلاق در شرایطی می‌پردازیم که مسئله نازایی مربوط به زن باشد. 

برای دریافت مشاوره در زمینه نازایی زن و طلاق می توانید با مشاوران مرکز مشاوره روانشناسی حامی هنر زندگی از طریق تلفن ثابت از کل کشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگیرید.


منبع : طلاق به علت نازایی زن

 


هنر زندگی | مشاوره روانشناسی هنر زندگی نازایی ,زندگی ,طلاق ,تصمیم منبع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سلامت و تندرستی همه چی موجوده فلزیاب مشهد محسن آباد بازرسی ایمنی آسانسور جرثقیل لیفتراک| صدور گواهی سلامت yazdanbag19.loxblog.com فروشگاه تخت خواب در اصفهان استخر بانوان بانوی عکاس MeGa Game نمی ترسی ز فردای قیامت من میسوزم تماشا میکنی یار انشا عینی ذهنی جنگل هاتگرام ويندوز باز افرینی مثل کلاغ خواست راه رفتن کبک رایاد بد راه رفتن خودش راهم فراموش کرد فعالیت عملی۱۵ دانلود رایگان رسالت یک زن جادوگر pdf مجنون گناهکار درس ازاد پایه ششم فرهنگ بومی یک ابتدایی بهترین روش زن عاشویی سبب شادمهر عقلی