تاثیر افسردگی بر اعضای خانواده چقدر است؟ افسردگی در خانواده می‌تواند به طور مسری از یک عضو به دیگر اعضای خانواده سرایت کند. افسردگی از لحاظ جسمی و ذهنی به بیمار آسیب می‌زند و بر توانایی‌های او تأثیر منفی می‌گذارد. عوارض افسردگی مثل بیماری‌های جسمی آن چنان قابل مشاهده نیست، همین مسئله باعث می‌شود که رفتارهای اشتباه، این چرخه معیوب را همچنان ادامه دهند. بنابراین اولین قدم این است که نشانه‌های افسردگی را کامل بدانید و درباره بیمار افسرده در خانواده خود با روانشناس صحبت کنید. در این مطلب، به طور اجمالی درباره تأثیری که افسردگی یک فرد بر دیگر اعضای خانواده می‌گذارد، صحبت خواهیم کرد. توصیه می‌کنیم در این زمینه مقاله افسردگی را مطالعه کنید.

برای دریافت مشاوره در زمینه افسردگی و تاثیر افسردگی بر اعضای خانواده می توانید با مشاوران مرکز مشاوره روانشناسی حامی هنر زندگی از طریق تلفن ثابت از کل کشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگیرید.

منبع : تاثیر افسردگی بر اعضای خانواده | آیا افسردگی واگیر دارد؟

هنر زندگی | مشاوره روانشناسی هنر زندگی افسردگی ,خانواده ,اعضای ,زندگی ,تاثیر ,اعضای خانواده ,تاثیر افسردگی ,واگیر دارد؟ ,افسردگی واگیر ,دیگر اعضای ,افسردگی واگیر دارد؟ ,دیگر اعضای خا منبع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

شرکت آسانسور ایمن آسانبر لیان (بوشهر لیفت) پزشک من drahmad بازی های رایانه ای لیمو دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. دانلود تحقیق مستر سوغاتی سنندج درس GOLHA..............گلها فشن من | مد و لباس مردانه موادی که از سنگ ها تولید می شود کاربرد آنها اهنگ ویدا سرسختم دانلود اهنگ لحظه لحظه دارم خاطراتو میشمارم از ارشاد از بس آن مجلس طولانی شد که همه به خواب رفتن پرسشنامه ي استاندارد افكار خودكشي فايل pdf نباشد دانلود فیلم کامران هومن منطق ندا جواب‌سوالات‌دیو‌وکیک‌در‌تفکر‌هشتم اپارات فیلم باغ شهاب سنگ قسمت دوم دانلود گاوصندوق سبز برای اندروید2.3.6 دانلود قسمت هشت سریال گلشیفت