در پایان هفته‌ دوازدهم بارداری خطر سقط جنین از بین می‌رود و نگرانی کمتری در این رابطه وجود دارد. در این هفته نیز مانند هفته‌های گذشته جنین و مادر تغییرات محسوسی دارند که موجب رشد جنین می‌شود. تغذیه در این زمان اهمیت زیادی دارد و لازم است تا مادر حجم وعده‌های غذایی خود را کمتر و تعداد این وعده‌ها را بیشتر کند و از مواد غذایی استفاده کند که موجب افت قند خون نشود. در ادامه به تغییرات جنین و مادر، تغذیه مناسب در این هفته و روابط عاطفی زوجین اشاره می‌کنیم. پس تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

برای دریافت مشاوره در زمینه بارداری در هفته‌ دوازدهم می توانید با مشاوران مرکز مشاوره روانشناسی حامی هنر زندگی از طریق تلفن ثابت از کل کشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگیرید.

منبع : هفته دوازدهم بارداری | علائم و تغییرات جنین در هفته دوازدهم

هنر زندگی | مشاوره روانشناسی هنر زندگی جنین ,دوازدهم ,هفته ,تغییرات ,زندگی ,تغییرات جنین ,هفته دوازدهم ,دوازدهم بارداری منبع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کلوپ نقره ای فیلترشکن تلگرام گروه فرهنگی،هنری آفتاب نوجوان لیموشو وبلاگ مهندسی عمران دانلود رایگان فیلم و سریال با لینک مستقیم دلنوشته های من اصفهان موزیک فروشگاه اینترنتی ایشاپفا این روزها دانلود دسک تاپ دانلودتلگرام.طلایی تقویم سال 98 نمونه سوالات اندیشه اسلامی 2 دانشگاه آزاد دانلود رمان تنهایی مطلق 2 دفترچه منوال سرویس ریکو 8000 من عاشق تو هستم از بس مطلبش طولانی بود به قول معروف همه به خواب رفتن انشای گر نعلم بودم درس نهم نگارش چهارم